Kalendář akcí

< 2017 >
Březen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
Únor
Únor
1
  • Čtení pro prťata aneb babičky čtou dětem
    16:00 -17:00
    2017.03.01

    Pro nezájem zrušeno!

    … vhodné nejen pro prťata…
    … budeme si i zpívat a malovat..
    … jo a přijde i Barborka?

    Vstupné pro rodiče: vezměte mls dětem, křupky, tyčinky, ovoce??

  • Jóga – klasická i 50+
    16:30 -19:45
    2017.03.01

    klasická jóga v čase od 16.30 – 18.00 hod   zaměřená na dech, zklidnění, harmonizaci a protažení pohybového aparátu 

    jóga 50+ v čase od 18.15 – 19.45 hod. – šetrnější i fyzicky méně náročná, cvičí především ohebnost a funkci pohybového aparátu, vhodná pro 50+ a pro ty co již  nemohou tolik zatěžovat klouby

  • Němčina skupina A
    17:00 -18:00
    2017.03.01

    kurz sudé úterý a lichá středa

    kombinováno mládež + dospělí

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

2
3
4
5
  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.05

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

6
  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.06

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

  • Kdo nám tady zpívá?
    17:00 -19:00
    2017.03.06

    Ne, nejedná se o pěveckou soutěž, ale besedu na téma zpěvné ptactvo.

    Besedu, kterou nás provedou ornitologové a přírodovědci
    Mgr. Martina Hanzlíková a pan Pavel Vít,
    oba patřící pod Českou ornitologickou společnost a Bílinskou přírodovědnou společnost.

    Zároveň se dozvíte více o projektu „Ptačí park“.

    V budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob.

    Vstupné: robátka zdarma / velcí 30 Kč

7
  • Keramika
    15:00 -16:30
    2017.03.07

    pro děti od 15.00 – 16.30 hod.

    vede sl. Nora Veselá

    probíhá v družině ZŠ

  • Němčina skupina A
    15:00 -16:00
    2017.03.07

    kurz sudé úterý a lichá středa

    kombinováno mládež + dospělí

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

  • Angličtina
    15:15 -18:00
    2017.03.07

    děti prťata 15.15 – 16.00 hod.

    starší děti 16.00 – 16.45 hod.

    dospělí 17.00 – 18.00 hod.

    lektor slečna Mgr. Tulisová Lenka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

  • Němčina skupina B
    19:00 -20:00
    2017.03.07

    každé úterý

    kurz pro dospělé

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

  • Mais eventos
    • Keramika
      15:00 -16:30
      2017.03.07

      pro děti od 15.00 – 16.30 hod.

      vede sl. Nora Veselá

      probíhá v družině ZŠ

    • Němčina skupina A
      15:00 -16:00
      2017.03.07

      kurz sudé úterý a lichá středa

      kombinováno mládež + dospělí

      lektorka Bc. Chárová Šárka

      probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

    • Angličtina
      15:15 -18:00
      2017.03.07

      děti prťata 15.15 – 16.00 hod.

      starší děti 16.00 – 16.45 hod.

      dospělí 17.00 – 18.00 hod.

      lektor slečna Mgr. Tulisová Lenka

      probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

    • Němčina skupina B
      19:00 -20:00
      2017.03.07

      každé úterý

      kurz pro dospělé

      lektorka Bc. Chárová Šárka

      probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

8
  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.08

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

  • Jóga – klasická i 50+
    16:30 -19:45
    2017.03.08

    klasická jóga v čase od 16.30 – 18.00 hod   zaměřená na dech, zklidnění, harmonizaci a protažení pohybového aparátu 

    jóga 50+ v čase od 18.15 – 19.45 hod. – šetrnější i fyzicky méně náročná, cvičí především ohebnost a funkci pohybového aparátu, vhodná pro 50+ a pro ty co již  nemohou tolik zatěžovat klouby

9
  • „Staré nápisy na Teplicku – zapomenuté hlasy mrtvých“
    17:00 -19:00
    2017.03.09

    I kameny promlouvají… a to nejen o životě i smrti našich předků….

    Více vám velice rád a poutavě poví pan PhDr. Jiří Wolf, pracovník Duchcovského muzea a Regionálního muzea v Teplicích, jeden ze dvou autorů nové publikace „Nápisy okresu Teplice“, která je teprve třetí vydanou knihou tohoto typu v celých Čechách, obsahuje přepisy ze 403 zvonů, náhrobků, epitafů, obrazů, fresek, soch, rakví aj. z období 14.-18. století!!!

    Vstupné 20 Kč.

     

10
11
12
13
  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.13

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

14
  • Keramika
    15:00 -16:30
    2017.03.14

    pro děti od 15.00 – 16.30 hod.

    vede sl. Nora Veselá

    probíhá v družině ZŠ

  • Angličtina
    15:15 -18:00
    2017.03.14

    děti prťata 15.15 – 16.00 hod.

    starší děti 16.00 – 16.45 hod.

    dospělí 17.00 – 18.00 hod.

    lektor slečna Mgr. Tulisová Lenka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

  • Němčina skupina B
    19:00 -20:00
    2017.03.14

    každé úterý

    kurz pro dospělé

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

15
  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.15

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

  • Jóga – klasická i 50+
    16:30 -19:45
    2017.03.15

    klasická jóga v čase od 16.30 – 18.00 hod   zaměřená na dech, zklidnění, harmonizaci a protažení pohybového aparátu 

    jóga 50+ v čase od 18.15 – 19.45 hod. – šetrnější i fyzicky méně náročná, cvičí především ohebnost a funkci pohybového aparátu, vhodná pro 50+ a pro ty co již  nemohou tolik zatěžovat klouby

  • Němčina skupina A
    17:00 -18:00
    2017.03.15

    kurz sudé úterý a lichá středa

    kombinováno mládež + dospělí

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

16
17
18
19
20
  • Zpěv – Sbor Barborka
    15:00 -17:00
    2017.03.20

    lektorka paní Jindřiška Salátová

    probíhá v družině ZŠ Hrob

    pro děti a mládež

    15.00 – 16.00 sborový zpěv

    16.00 – 17.00 dvojzpěvy

  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.20

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

21
  • Keramika
    15:00 -16:30
    2017.03.21

    pro děti od 15.00 – 16.30 hod.

    vede sl. Nora Veselá

    probíhá v družině ZŠ

  • Němčina skupina A
    15:00 -16:00
    2017.03.21

    kurz sudé úterý a lichá středa

    kombinováno mládež + dospělí

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

  • Angličtina – dnešní kurz zrušen z důvodu nemoci!!!
    15:15 -18:00
    2017.03.21

    děti prťata 15.15 – 16.00 hod.

    starší děti 16.00 – 16.45 hod.

    dospělí 17.00 – 18.00 hod.

    lektor slečna Mgr. Tulisová Lenka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

  • Němčina skupina B
    19:00 -20:00
    2017.03.21

    každé úterý

    kurz pro dospělé

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

  • Mais eventos
    • Keramika
      15:00 -16:30
      2017.03.21

      pro děti od 15.00 – 16.30 hod.

      vede sl. Nora Veselá

      probíhá v družině ZŠ

    • Němčina skupina A
      15:00 -16:00
      2017.03.21

      kurz sudé úterý a lichá středa

      kombinováno mládež + dospělí

      lektorka Bc. Chárová Šárka

      probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

    • Angličtina - dnešní kurz zrušen z důvodu nemoci!!!
      15:15 -18:00
      2017.03.21

      děti prťata 15.15 – 16.00 hod.

      starší děti 16.00 – 16.45 hod.

      dospělí 17.00 – 18.00 hod.

      lektor slečna Mgr. Tulisová Lenka

      probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

    • Němčina skupina B
      19:00 -20:00
      2017.03.21

      každé úterý

      kurz pro dospělé

      lektorka Bc. Chárová Šárka

      probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

22
  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.22

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

  • Jóga – klasická i 50+
    16:30 -19:45
    2017.03.22

    klasická jóga v čase od 16.30 – 18.00 hod   zaměřená na dech, zklidnění, harmonizaci a protažení pohybového aparátu 

    jóga 50+ v čase od 18.15 – 19.45 hod. – šetrnější i fyzicky méně náročná, cvičí především ohebnost a funkci pohybového aparátu, vhodná pro 50+ a pro ty co již  nemohou tolik zatěžovat klouby

23
24
25
  • Vítání jara
    14:00 -18:00
    2017.03.25

    Průvod vykročí od restaurace Koruna ve 14.00 hod.

    Po symbolickém rozloučení se zimou, přivítáme jaro tvořením, soutěžením a „skotačením“ na terase Koruny.

    Jste srdečně zváni.

26
27
  • Zavěšení ptačích budek
    09:30 -10:30
    2017.03.27

    V pondělí 27.3. v 9.30 hod. proběhne zavěšení ptačích budek v prostoru lesa naproti kontejnerovému stání.  

    Celá akce bude trvat cca 1 hodinu.

    Vše potřebné je zajištěno.

     

  • Zpěv – sbor Barborka
    15:00 -17:00
    2017.03.27

    lektorka paní Jindřiška Salátová

    probíhá v družině ZŠ Hrob

    pro děti a mládež

    15.00 – 16.00 sborový zpěv

    16.00 – 17.00 dvojzpěvy

  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.27

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

28
  • Keramika
    15:00 -16:30
    2017.03.28

    pro děti od 15.00 – 16.30 hod.

    vede sl. Nora Veselá

    probíhá v družině ZŠ

  • Angličtina
    15:15 -18:00
    2017.03.28

    děti prťata 15.15 – 16.00 hod.

    starší děti 16.00 – 16.45 hod.

    dospělí 17.00 – 18.00 hod.

    lektor slečna Mgr. Tulisová Lenka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

  • Němčina skupina B
    19:00 -20:00
    2017.03.28

    každé úterý

    kurz pro dospělé

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

29
  • Parkour
    16:00 -17:30
    2017.03.29

    pro děti a mládež 16.00 – 17.30 hod.

    lektor Štěpán Krištof

    probíhá v Sokolovně

  • Jóga – klasická i 50+
    16:30 -19:45
    2017.03.29

    klasická jóga v čase od 16.30 – 18.00 hod   zaměřená na dech, zklidnění, harmonizaci a protažení pohybového aparátu 

    jóga 50+ v čase od 18.15 – 19.45 hod. – šetrnější i fyzicky méně náročná, cvičí především ohebnost a funkci pohybového aparátu, vhodná pro 50+ a pro ty co již  nemohou tolik zatěžovat klouby

  • Němčina skupina A
    17:00 -18:00
    2017.03.29

    kurz sudé úterý a lichá středa

    kombinováno mládež + dospělí

    lektorka Bc. Chárová Šárka

    probíhá v budově Informačního + volnočasového a spolkového centra města Hrob

30
31
  • Večer s Andersenem
    19:00 -22:00
    2017.03.31

    Klub dětských knihoven SKIP ČR a Informační + volnočasové a spolkové centrum se ZŠ Hrob a Jazykovou školou Houdek pořádají večer s Andersenem.

    Čtyřlístek nejen česky, podvečerem nás bude provázet i angličtina. Děti představí svou nejoblíbenější knihu, dospělí pak nejoblíbenější knihu svého dětství. Malování ale i vybarvování nejen omalovánek na téma Čtyřlístek. Soutěže ve stolních hrách. Společná příprava občerstvení. S sebou Čtyřlístek v jakékoliv podobě, maska, hračka, tričko, časopis!

    Vstupné 50 Kč.

Duben
Duben

Napsat komentář