Druhý den otevřených dveří

Moc děkujeme za váš velký zájem o dění v centru a o kurzy které nabízíme. Největší zájem projevili kluci o parkour a ženy o jógu. Máme velkou radost, že se máte chuť vzdělávat a že můžeme otevřít i všechny jazykové kurzy, protože podmínka minimálního počtu čtyř osob na jednu aktivitu byla naplněna.

A protože váš zájem nás těší, tak již teď mohu avizovat nové kurzy a to: kurz keramiky pro děti ale i dospělé, arteterapie – terapie malbou, portrétování, malba, kresba a pozor i kurz španělštiny!

Podrobnosti již příští týden v záložce Volnočasové centrum – Kurzy.

Těší nás vás těšit!

Uklízeli jsme Česko

A především jsme si uklízeli v Hrobě sobě. Vyklidili jsme celý malý kontejner odpadků z Pinek bylo nás na to 8 a 1/2 🙂 a jeden celý a sám vyklidil a vytřídil 12 pytlů odpadu u Čolíku!

Úklidem Pinek budeme pokračovat jarním úklidem, jsou zaneseny odpadem opravdu hluboko. Jedná se o koberce, části aut, stavební materiál, plasty a jiný, kolikrát až opravdu nepochopitelný odpad. Zvláštností je, že v docházkové vzdálenosti je kontejnerové stání, kde se odpadu můžete zbavit s lepším pocitem a především dle zákona.

Počasí nám přálo, takže jsme byli rádi, že se termín úklidu u nás o týden posunul a to i přesto, že se v ten den konaly další tři akce a bylo více než jasné, že účast bude oproti jaru mizivá.

Všem zúčastněným dobrovolníkům a pracovníkům úřadu, kteří nám s úklidem pomohli, moc děkujeme!!!