Ubytování a občerstvení

 

Ubytování a oběd v Besedě

Restaurace na Duchcovské ulici s letní teráskou do ulice Komenského.

Ubytování s kapacitou čtrnácti lůžek, což jsou 4 pokoje po dvou, třech, čtyřech a pěti. Cena lůžka 230 Kč na osobu a noc.
V Besedě vaří od pondělí do pátku, obědy (tzv. tradiční Česko – moravskou kuchyni) do 14.00 hod., restaurace otevřena 10.00 – 22.00 hod., sál kapacita 100 lidí, možnost pořádání oslav. Téměř každý čtvrtek Dědci z Kentucky, živá muzika ve stylu country.

U paní Jitky Horové, Besedu provozuje a osobně vaří již 20 let, si rezervujte pokoje, salónek, domluvte se na odpoledním menu, prodloužení otvírací doby atp. zvedne vám to na t.č. 777220411 anebo odepíše z emailové adresy: penzionbesedahrob@seznam.cz

 

Koupaliště v Křižanově uzavřeno!

Občerstvení těla i ducha v ledově chladné vodě z horského potoka nabízí koupaliště Křižanov 

pondělí – pátek 10.00 – 19.00 hod.
sobota – neděle 9.00 – 19.00 hod.

Jak už jsem zmínila, to nej co vám může koupaliště v Křižanově nabídnout, je ledově čistá voda z horského pramene, pro nejmenší pak prohřáté brouzdaliště. Zároveň nabízí to co na městském koupališti budete marně hledat, pominu li, že třeba v Teplicích budete marně hledat samotné letní koupaliště, klidovou zónu u lesa, stinná místa pro seveřany a pro ty jižní typy pak místa na sluníčku. Pro sportovně laděné krom plavání – pinčes.

Občerstvení – klasika: zmrzlina, párek v rohlíku, klobása, hamburger a kebab, limonády, a pivo, ale pozor to mají letos až z Hlinska a to Rychtáře!!!

Vstupné 20 Kč a děti do 6 let zdarma.

 

Občerstvení pod kaštany restaurace Koruna

Dříve dokonce Královská koruna!

Zatím ještě ku vší neradosti nevaří, nabízejí studenou kuchyni a dobroty na grilu. Velkou devizou je zahrádka pod kaštany, ta je situována do klidné Teplické ulice. Točí Ossegg!!! Březňák, limonádu, mají kvalitní juice atp. Děti si zde mohou od rodičů odpočinout v koutku s pískovištěm. Otevřeno 10.00 – 22.00 hod.

Možnost rezervace jak restaurace, malého salónku, tak velkého sálu u pana Klacka na tel. č. 775381351

Restaurace Koruna je naším partnerem v prodeji turistických sběratelských předmětů, známek, samolepek a vizitek, dokonce i sběratelé Pidifrků si zde mohou rozšířit svou sbírku o vtip pana Rillicha na téma Královské horní město Hrob.

 

Farma Sedlár – nabízí občerstvení domácím mlékem a ubytování pro vaše koně

Volně pasoucí se ovce, krávy i koně… z menších králíci a morčata

Chovaná zvířata dávají domácí vajíčka, mléko, polotvrdé sýry a sama sebe – maso, polnosti pak oves, pšenici i ječmen, seno a slámu. 

Vše pro vlastní potřebu ale i na prodej!!!

Farma je otevřena školkám, školám i širší veřejnosti…

Možnost kondičních jízd – školička pro děti 2 – 6 let, kondiční jízdy pro zkušené i pro úplné začátečníky

Farma nabízí ustájení vašich koní.

Máte dotazy, chtěli by jste farmu navštívit osobně, koupit mléko atp? Zavolejte jim – 607683125 – budou rádi!!!

 

 

Napsat komentář