Kurzy

Veškeré kurzy jsou po celou dobu prázdnin pozastaveny. Výjimkou je kurz NJ v úterý v čase od 19.00 – 20.00 hod., přes prázdniny je kurz zaměřen na konverzaci a ukotvení si nově získaných jazykových dovedností.

Blíže se seznámit s lektory a jejich pojetím kurzu budete moci na dalším Dni otevřených dveří na které vás zveme v pátek 8. 9. 2017 od 16.00 hod.

Závazně se přihlásit do kurzů = zaplatit můžete ve Volnočasovém a spolkovém centru města Hrob, nově také převodem na účet, podrobnosti k platbě na tel. č. případně emailem, kontakty na hlavní straně webu.

 

 

 

Jóga

Lektorka paní Helena Pravdová, cvičí klasickou jógu – psychosomatické cvičení, zaměřenou na vnitřní zklidnění, dech, protažení těla, harmonizace osobnosti a celkové uvolnění. Začínala cvičit aerobic, postupně si však uvědomovala, že jí jen fyzické cvičení nestačí a objevila kouzlo jógy, kterou již cvičí 20 let. Cvičila mimo jiné pro Relax Teplice. Dnes dává hodiny jógy pouze u sebe doma, ovšem kdo by nechtěl k nám do Hrobu!

Protáhnout se můžete přijít do tělocvičny ZŠ v ul. Komenského a to každou lichou středu od 16.30 – 18.00 hodin.
90 minut relaxace Vás vyjde na 75 Kč.

 

 

Parkour

je druh gymnastiky, všestrannosti, je to fyzická aktivita, které lze jen těžko přiřadit kategorii. Není to extrémní sport, ale spíše umění nebo disciplína, která se podobá sebeobraně v bojových uměních. Parkour má svou vlastní kategorii – parkour je parkour., více viz. odkaz

Lektorující Štěpán Krištof, studující Tělovýchovu na UJEP v Ústí n/L, lektorující parkour mimo jiné i pro Relax teplice. Štěpán je mladý muž, který parkour nejen cvičí, ale i žije a moc se na vás těší!

Každé pondělí a středa od 16.00 – 17.30 hod. Členský a odborový příspěvek na celý kalendářní rok Sokolům je 200 Kč. Kurzovné 45 Kč na 90 min.

 

 

Německý jazyk

 • rozdělení do skupin dle jazykových dovedností a potřeb účastníků
 • vhodné pro konverzaci s lidmi na stejné úrovni
 • interakce – student si zvykne diskutovat o dané problematice
 • zbaví se ostychu mluvit před lidmi
 • získá základní slovní zásobu a gramatiku

Lektorka slečna BC. Šárka Chárová, Germanistika UJEP v Ústí n/L, mimo jiné lektoruje pro jazykovou školu Houdek. Kurz NJ u nás již úspěšně běží a účastníci kurzu jsou s jeho vedením velmi spokojeni.


1. kurz – každé sudé úterý v měsíci 15.00 – 16.00 hod. a lichá středa 17.00 – 18.00 hod. – ještě není naplněn, pokud máte zájem a termíny vám vyhovují můžete se kdykoliv přidat.


2. kurz – každé úterý 19.00 – 20.00 hod 

Kurzovné za 60 min. jazykovou lekci vyjde dospělého na 50 Kč a dítě na 30 Kč!

Anglický jazyk

 • rozdělení do skupin dle jazykových dovedností a potřeb účastníků
 • vhodné pro konverzaci s lidmi na stejné úrovni
 • interakce – student si zvykne diskutovat o dané problematice
 • zbaví se ostychu mluvit před lidmi
 • získá základní slovní zásobu a gramatiku

Lektora zajišťuje Jazyková škola Houdek, máme velmi dobré reference na lektory této školy a vlastní zkušenost. Lektorka paní Mgr. Lenka Tulisová je člověk laskavý, hravý a se smyslem pro humor. Lekce tedy probíhají zajímavou a záživnou formou a nejen děti tyto hodiny milují!

Termíny:
úterý 15.15 – 16.00 mladší děti (3-8 let)
            16.00 – 16.45 starší děti  (9-12 let)
17.00 – 18.00 hod dospělí

Kurzovné za 60 min. jazykovou lekci vyjde dospělého na 50 Kč a dítě na 30 Kč!

Jazykové kurzy jsou stále aktuální, můžete se přidat do skupin!

 

Tanec

 • moderní tanec
 • základy společenských tanců
 • mažoretky

Tančit vaše děti mohou pod vedením paní Pavly Sýkorové, která již kurzy úspěšně vede, pod záštitou Sokola a v jeho prostorách.

Termíny:
čtvrtek 15.45 – 16.30 hod mrňata 3 – 7 let / 16.30 – 17.15 hod. starší 7 – 11 let / nejstarší 🙂 11 – a více let 17.15 – 18.00 hod.

Tanečky již běží a můžete se připojit!

Děti platí členský a odborový příspěvek Sokolu, p. Klobouk.

V případě zájmu kontaktujte paní Pavlu Sýkorovou 773 759 660.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář